ד"ר ניקולס קוקאליס

ד"ר ניקולס קוקאליס - טכנולוג ראשי של מטבע פאי
ד"ר ניקולס קוקאליס – טכנולוג ראשי של מטבע פאי

ד"ר ניקולס קוקאליס – הטכנולוג הראשי של מיזם פאי

בעל דוקטורט מאוניברסיטת סטנפורד ומדריך בקורס הראשון בסטנפורד שיוחד לאפילקציות מבוזרות. משלב מערכות מבוזרות בממשקים ידידותיים כדי להביא את בשורת הקריפטו לאנשים מהיישוב.

"הייתי טכנולוג כל חיי, מה שהוביל אותי לעשות דוקטורט באוניברסיטת סטנפורד ולהמשיך להנחיית פוסט-דוקטורט במחלקה למדעי המחשב שם. כחלק מהפוסט-דוקטורט שלי, הצגתי ולימדתי את CS359B על יישומים מבוזרים בשיעור בלוקצ'יין במחלקה למדעי המחשב של סטנפורד. כאן נתקלתי בקושי להביא את ההתקדמות הטכנולוגית של הבלוקצ'יין אל האנשים מהיישוב.

אני מאמין שהיום הטכנולוגיה יכולה להעצים אנשים יותר מתמיד.

כסטודנט צעיר, עיצבתי ובניתי מאפס לוח אם חדשני למחשבים במעבדה. בעבודה שלי לתואר שלישי יצרתי מסגרת לכתיבת "חוזים חכמים" במערכות מבוזרות עוד לפני שהבלוקצ'יין התפרסם ופרסמתי אותה כעבודת הגמר שלי. יצרתי גם פלטפורמת משחקים מקוונת, Gameyola, בה מיליוני אנשים בילו למעלה מ -2,000 שנות אדם.

במשך עבודתי לדוקטורט ניסיתי להחזיר את השנים האבודות הללו על ידי כתיבת תוסף לדוא"ל שחסך לאנשים זמן בעיבוד הדוא"ל והמשימות שלהם. בנוסף, הייתי סמנכ"ל הטכנולוגיות והמייסד בחברת StartX, מאיץ הזנק ללא כוונת רווח עבור סטודנטים בסטנפורד שעזר ליותר מ -2000 יזמים.

אני מאמין גדול בפוטנציאל הטכני, הכספי והחברתי של מטבעות דיגיטליים אך אני מאוד מתוסכל מהמגבלות הנוכחיות שלהם. אני מחויב להביא את הכוח של הבלוקצ'יין לאנשים רבים יותר על ידי שיפור החוויה ובניית ערך לכולם. אני עושה זאת על ידי שימוש בפילוסופיית עיצוב ממוקדת במשתמש שהופכת את תהליך הפיתוח לפשוט וידידותי. הצטרף לבטא; הזמן חברים לרשת; חזור על הפרוטוקול יחד עם החברים; בזר את הרשת.

התוצאה זמינה כרגע כ-Pi Network, רשת מטבע הפאי P2P, הפועלת כיום ב-150 מדינות ו-32 שפות. אני מחוייב מקצועית לרשת פאי ב-100% ואילו אשתי ובני האהובים לוקחים את ה-100% מהמחויבות האישית שלי."