פורטל התמיכה לכורים של רשת פאי נטוורק

פוסט זה נועד לעזור להדריך חלוצים כיצד הם יכולים לקבל תמיכה בכל מה שקשור לרשת פאי ולמטבע פאי.

המקום הראשון לחפש תשובות לשאלות בנוגע לרשת פאי כמו למשל, איך להרוויח פאי, או כיצד פועלת האפליקציה, הוא איזור השאלות הנפוצות שבתחתית עמוד הבית של אתר זה, בתוך האפליקציה או באתר האינטרנט הרשמי של הרשת באנגלית: Minepi.com/faq. למידע נוסף על המטרות, החזון והאסטרטגיה ארוכת הטווח של רשת פי כדאי לעיין באריכות בעמוד "איך פאי עובד".

אם עדיין יש לך שאלות נוספות לאחר קריאת השאלות הנפוצות או כל מה שבעמוד "איך פאי עובד" – בחדרי הצ'ט של אפליקציית פאי יש מנהלי צ'אט שיכולים לעזור בהבהרה בשאלות ובהדרכה לפתרון בעיות. למנהלים בצ'אטים יהיה M עם עיגול סגול בפינה הימנית העליונה של ההודעות שלהם.

אז מה חדש בעצם?

אתר הוויקי של קהילת הפאי הוא הצעד הטוב ביותר הבא בכל מה שקשור לתמיכה. דפי הוויקי של הקהילה נמצאים באתר נפרד ומתוחזקים על ידי מנהלי הצ'אטים. הם עדיין לא שקולים להצהרות רשמיות של צוות הליבה נכון לעכשיו אבל עדיין, התשובות שינתנו שם ינתנו על ידי משתמשים ותיקים ברשת. אתר הויקי הזה הוא באנגלית, ותרגומים לשפות אחרות כולל עברית יתווספו בעתיד. מנהלי הצ'אטים יוסיפו ללא הרף תוכן נוסף לוויקי לאורך זמן.

אתר הוויקי של פאי נטוורק ומה הוא כולל

בפורטל התמיכה של רשת פאי תוכלו להזין מילות מפתח בשדה החיפוש שיחזיר לכם דפי Wiki בקהילה שתוכלו לקרוא או טופס בקשה לתמיכה בדוא"ל. אנא קראו את הוויקי הקהילתי הרלוונטי בנושא לפני שליחת דוא"ל. מפורטל התמיכה תוכלו לבחור את הקטגוריה של השאלה שתאפשר לך לשלוח למנהלי הרשת דוא"ל. בנושא זה כדאי לעיין בפורטל התמיכה כאן.

תמיכה בשאלות בדוא"ל

פורטל התמיכה וכן אתר הוויקי נועדו לעזור לחלוצים לפתור ולפתור בעיה בעצמם לפני שליחת דוא"ל. מטרת מערכת הבקשות בדוא"ל של הרשת היא בעיקר כדי שחלוצים ידווחו על באגים ויפתרו בעיות ובאגים באפליקציה או בחשבון הפאי שלך שעדיין אין בוויקי תשובה מסודרת לגביהם.

בשל כמות האימיילים הגדולה, תנתן תשובה רק להצעות בונות ולנושאים קריטיים שלא ניתן לענות לגביהם בשאלות הנפוצות, בוויקי או דרך מנהלי הצ'אטים. צוות הליבה מברך על השאלות המשמעותיות שלכם, וגם אם ייתכן שלא תקבלו תגובה, ההודעות שלכם מנוטרות על ידי חברי צוות הליבה של מטבע פאי.

2 מחשבות על “פורטל התמיכה לכורים של רשת פאי נטוורק”

 1. אלון מזרחי

  היי
  אני הגעתי לשלב ה6 בצ׳ק ליסט
  אימות זיהוי שלי
  אני מחכה כבר שנה וחצי לאישור הזה!!!!!
  וזה תקוע בחצי הדרך
  השאלה למה?

  1. כי כל אימות שעושים צריך משהו כמו 2-3 מאמתים שיעברו עליו ויאשרו אותו וזה לוקח זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

דילוג לתוכן