וינסנט מקפיליפ – מנהל קהילות בפאי

וינסנט מקפיליפ - מנהל הקהילות של מטבע פאי
וינסנט מקפיליפ – מנהל הקהילות של מטבע פאי

וינסנט מקפיליפ – מנהל קהילות בפאי

עבר הכשרה בייל ובסטנפורד בהקמת ארגונים בקהילה, שם לעצמו כמטרה להגביר את השוויון וחלוקת הנטל בחברה באופן שבו ניתן להגדיר, ליצור ולחלק באופן הוגן את המשאבים.


וינסנט תומך ובונה תנועה חברתית בסטנפורד ומשימתו הדמוקרטית היא להגדיר כיצד החברה מגדירה, יוצרת ומפיצה עושר.

"המשימה שלי היא לבנות עולם שבו לכל אחד ובכל מקום יש את ההזדמנות לממש את מלוא הפוטנציאל שלו.

לאחר שסיימתי את לימודיי באוניברסיטת ייל (BA, מדעי המדינה), דחיתי את העבודה שהוצעה לי בבנק השקעות בוול סטריט כדי להשיק את WellWyn, עיסוק בתחום הקהילה. בו בזמן שאהבתי את העיסוק בתחום גם הייתי מתוסכל מכמה קשה היה ליצור שינוי חברתי מתמשך בקנה מידה גדול. כדי להשפיע על אנשים רבים יותר, הצטרפתי לארגון ללא כוונת רווח (עמותה) בשם Bridgespan ושם עבדתי עם פילנתרופים וארגונים לא ממשלתיים בכדי לגייס ולפזר מאות מיליוני דולרים לפיתוח חינוך ופיתוח כוח אדם ביישובים ברחבי ארה"ב.

לאחר שנרשמתי ללימודים בבית הספר למנהל עסקים בסטנפורד, הפכתי אובססיבי לרעיון כיצד אנשים יכולים להשתמש במטבעות דיגיטליים כדי להרוויח כסף על ידי עשיית טוב, ובכך להגדיר מחדש את עצם המשמעות של עושר. כדי להבין איך לבצע את העבודה הזו הקמתי יחד את קולקטיב סטנפורד בלוקצ'יין, קבוצה של 750 מובילי דעה, אנשי עסקים, מהנדסים ועורכי דין מרחבי סטנפורד ועמק הסיליקון. התחלתי גם ללמד סדנאות קריפטו כדי שאוכל להבין יותר איך ניתן להשתמש במטבעות דיגיטליים כדי לשנות את החיים על פני כדור הארץ.
אני משוכנע כי מטבעות דיגיטליים הם אחד הכלים החזקים ביותר שיש לנו היום לספק הזדמנות לאנשים בכל מקום להגדיר משמעות חדשה למילה שגשוג. למרות הפוטנציאל הזה, אנו עדיין נמצאים בשלבים המוקדמים הבנה בנושא ופאי שואף לשנות זאת. פאי מייצג את שיאה של המשימה האישית שלי להעצמת אחרים על ידי הגדרת המונח "עושר" מחדש.

בזמני הפנוי אני מתרגל מדיטציה, יוגה, טאי צ'י. אני גם אוהב לרקוד. אני יליד טרינידד וטובגו ודובר ספרדית ופורטוגזית.

עזיבה: וינסנט עזב את פרוייקט פאי בתחילת 2021.