רשימת הזוכים בהאקתון של פאי נטוורק 2021

הזוכים בהקאתון של פאי נטוורק

ההאקתון הראשון של פאי הגיע לתומו. המטרה באירוע הזה הייתה לטפח פיתוח קהילתי של אפליקציות מותאמות לרשת פאי ומערכת אקולוגית שתוכל להתבסס על הבלוקצ'יין של פאי. תודה לכל המשתתפים, בודקי הקהילה והמנחים על שהפכו את ההאקתון המופץ המקוון וההיקף הזה להצלחה. למרות שהאקתון הזה מסתיים כעת, זו למעשה רק ההתחלה של בניית מערכת משגשגת לפאי.

הבטחנו לפני כמה שבועות והיום סוף סוף צוות הליבה שחרר את התוצאות של ההאקתון. ברכות לכל הזוכים ולכל מי שנטל חלק!

הזוכים

  • במקום הראשון בקטגוריה העסקית זכתה אפליקציה בשם: Pi Workforce Pool שמאפשרת לשכור עובדים או להתקבל לעבודה
  • במקום הראשון בקטגוריה הכללית (פיתוח רשת פאי) זכתה אפליקציה בשם PiCare שמטרתה ליצור דרך נוחה לדיווח על באגים באפליקציות פאי השונות.
  • במקום השני בקטגוריה העסקית זכתה אפליקציה בשם: Pi Chain Mall שמטרתה להיות שוק מסחר אלקטרוני לקונים ומוכרים של מוצרים ושירותים שונים.
  • במקום השני בקטגוריה הכללית (פיתוח רשת פאי) זכתה אפליקציה בשם World of Pi Championships. זהו משחק חידון חברתי שמאפשר להתחרות על פרסים וללא מטרת רווח.
  • במקום השלישי בקטגוריה העסקית זכתה אפליקציה בשם: Watugot שמטרתה להוות שוק לעסקים מקומיים בו הם יועלו לפרסם את הקופונים וההנחות שלהם.

היו עוד 6 אפליקציות שקיבלו ציון לשבח.

הזוכים בכל קטגוריה (עסקית וכללית) יקבלו את הפרסים הבאים:

  • מקום ראשון = US$20,000 + 20,000 Pi
  • מקום שני = US$15,000 + 15,000 Pi
  • מקום שלישי = US$10,000 + 10,000 Pi
  • ציון לשבח = US$1,000 each + 1,000 Pi

איך מקבלים את הפרס?

על מנת לקבל את הפרס כל חברי הצוות של האפליקציה המנצחת חייבים לעבור KYC למניעת מימון טרור. מערכת פאי תאפשר לכל אחד לבצע בדיקת KYC בחינם דרך האפליקציה של פאי. הצוות המנצח צריך לייעד חשבון אחד לקבלת הפרס ויש לו אחריות מלאה כיצד לטפל בפרס ולחלק אותו.

תהליך בחירת המנצחים

צוות הליבה בלבד שפט את משתתפי האקתון, תוך התחשבות במאות אלפי דירוגי חברי קהילה. על מנת להיות זכאים לפרסים, היישומים היו חייבים 1) לעמוד בכמה דרישות בסיסיות ו-2) להוכיח איכות, תועלת ופוטנציאל.

חשוב לזכור

שלא מובטח שהזוכים יהיו רשומים במדריך האפליקציות של פאי בדפדפן פאי. זכרו כי האקתונים בדרך כלל גורמים לבניית אבות טיפוס או מוצרים בעלי ערך מינימלי (MVP), ועדיין נדרש זמן ומאמץ לצוותים לשפר ולשנות את המוצרים שלהם כדי להגיע לסטנדרטים ברמת הייצור.

לבחירת האפליקציות שתופענה בספריית האפליקציות של פאי יהיה תהליך נפרד משלו, וצוות הליבה ימשיך להדריך את צוותי ההאקתון איך לשפר את האפליקציות שלהם כדי שיופיעו שם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.