פסטיבל האמנות Pi2DayArt

רשת מטבע פאי נטוורק התחילה עם חזון בו פאי לא רק יהיה מטבע קריפטוגרפי חברתי אלא גם מערכת אקולוגית שלמה של אפליקציות שבה החלוצים יכולים לקיים אינטראקציה זה עם זה ולשלם בפאי עבור שירותים וסחורות. אפליקציית Pi Chat, שבה התקיים חלק גדול מפסטיבל #Pi2DayArt בשנת 2022, היא אחד המופעים הראשונים של החזון הזה של אינטראקטיביות חברתית בהיסטוריה של פאי.

הצוות המנהל קיבל אינספור הגשות מדהימות שמראות את המעורבות, היצירתיות והתשוקה של קהילת החלוצים בהתאם לחזון הזה. כעת, לאחר שהפסטיבל הסתיים, הנה כמה מהיצירות הנבחרות שנשלחו ושמפורסמות בערוץ הטוויטר של פאי:


על ידי השתתפות בתוכנית זו, או שליחת אמנות, פיונירס אישרו שהם הבעלים של כל הזכויות על האמנות שלהם ומסכימים לשימוש או לפרסום שלה (יחד עם שם המשתמש Pi) על ידי רשת Pi כמתואר בתנאים וההגבלות.

By participating in this program, or submitting art, Pioneers confirmed that they own all rights to their art and agree to its use or publication (along with the Pi username) by Pi Network as described in the Terms of Service. To prevent unauthorized exploitations of Pi trademarks by bad actors to confuse and scam Pi community members, it is essential that they are used properly. See the Pi Network Trademark Guidelines. Pi, Pi Network and the Pi logo are trademarks of the Pi Community Company.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.