הוכרזו זוכי ההאקתון של Pi Commerce לשנת 2024!

האקתון Pi Commerce לשנת 2024 הגיע רשמית לסיומו וצוות הליבה נרגש להכריז על 2 זוכים ושני ציונים לשבח! 2 האפליקציות הזוכות, כפי שהוכרז כבר ביום הפאי , הן Map of Pi ו-PyNook. חוץ מהן 2 אפליקציות נוספות ראויות לשבחים והן: City for Pi ו-EasyGoods! 

המטרה של ההאקתון הזה הייתה שמפתחי הקהילה יבנו אפליקציה שתתמוך במסחר במטבע פאי בקרב עסקים מקומיים בכל רחבי העולם. הצורך באפליקציה כזו הובהר על ידי הרבה מאוד חלוצים, במהלך PiFest בדצמבר 2023. אירוע ה-PiFest הראשון של רשת פאי הפגיש עסקים ולקוחות לחגיגת קניות במטבע פאי בקנה מידה גדול. האירוע משך למעלה מ -21,000 תגובות מחלוצים ב-155 מדינות ואזורים. 

המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על כל אפליקציה, על המאפיינים שלה והתוכניות לעתיד!

מדוע נבחרו Map of Pi ו-PyNook?

Map of Pi ו-PyNook הן פלטפורמות שנועדו לתת מענה לצרכים של חלוצים וסוחרים בקהילת Pi. יישומים אלה מקלים על גילוי של עסקים סמוכים שמקבלים מטבעות פאי ומספקים לסוחרים חנות ידידותית למשתמש תוך שהם מייעלים את האימוץ של פאי כאמצעי תשלום.

ההופעה של האפליקציות הללו משקפת דרישה ממשית בתוך קהילת פאי נטוורק שמעידה על מעורבות נרחבת של חלוצים בפעילויות הקשורות למסחר, מה שעשוי לשחרר את מלוא הפוטנציאל של מטבעות הפאי בכלכלות המקומיות ברחבי העולם.

מה שמייחד את Map of Pi ו- PyNook הוא ממשק המשתמש האינטואיטיבי שלהם והתמקדות בהעצמת מסחר Pi מקומי. יתרה מכך, שתי הפלטפורמות ממנפות את רישיון הקוד הפתוח Pi (PiOS) שמאפשר למפתחים ברחבי העולם לתרום לצמיחתם וללוקליזציה שלהם. למרות מגבלות הזמן של ההאקתון, שני הצוותים שיתפו פעולה ביעילות, והפגינו התקדמות משמעותית תוך חודש בלבד!

אפליקציית מפת פאי – Map of Pi

Map of Pi בלטה בממשק המשתמש האינטואיטיבי שלה (UI), במרכזו מפה שבה משתמשים יכולים למצוא עסקים מקומיים שמקבלים פאי. סוחרים כבר מסוגלים לעבור את תהליך הוספת העסק שלהם למפה, וצוות האפליקציה מוסיף פונקציונליות כגון קודי QR, פריטי תפריט ועוד. עם ממשק משתמש חזק, עשרות "חזיתות "חלונות ראווה" לדוגמה ברחבי העולם ושילוב בין Pi Authentication ו-Pi Payments, Map of Pi מתחילה מצוין.

אפליקציית פאינוק – PyNook

PyNook בנתה אפליקציה שנותנת ערך בנוסף לפונקציונליות הבסיסית של חיבור בין סוחרים וקונים. צוות PyNook הוסיף תכונות רבות שחלקן כבר עובדות. האפליקציה מספקת מספר אפשרויות שפה לתרגומים, אפשרויות חיפוש של עסקים (בנוסף למפה), ותכונות נוספות בפרופיל המשתמש ובחנויות שבאפליקציה.

תמונת גביע של פאי נטוורק

מחשבות מהקבוצות המנצחות

ההאקתון היה רק ​​נקודת הפתיחה לאפליקציית Map of Pi. ראש הצוות של הקבוצה אמר כך: "כעת לאחר ההאקתון, הפוקוס הגדול שלנו הוא חיזוק וייצוב הקוד, הסרת הבאגים המציקים שקיימים בהכרח בגלל מהירות הפיתוח של ההאקתון, והוספת הרבה תכונות שימושיות ונחוצות להפעלת האפליקציה. אנו שואפים להשיק אותה בהקדם האפשרי לאחר יום הפאי. יש לנו צוות נהדר המחויב לטווח הארוך. כבר התחלנו לעבוד על הרשימה הארוכה שלנו של פיצ'רים חדשים ומלהיבים כדי לבנות אותם בגרסאות העתידיות של האפליקציה."

"השתתפנו בהאקתון הזה כי אנחנו בטוחים בעתיד של פלטפורמת פאי ומאמינים שהיא תביא לשינויים מהפכניים בפיתוח הטכנולוגיה של תשלומים דיגיטליים מבוזרים. בחרנו לפתח אפליקציית פאי מכיוון שהיא מספקת לנו פלטפורמה חדשנית למימוש החזון שלנו", שיתף ראש הצוות. 

אם אתם מפתחים שמעוניינים לתרום קוד לאחת מהאפליקציות האקולוגיות המשפיעות הללו, עיינו במאגרים שלהן ובאפליקציות אחרות של PIOS למסחר בפאי כאן.

מקום של כבוד…

Map of Pi ו-PyNook לא היו אפליקציות המסחר המקומיות החזקות היחידות שנבנו במהלך ההאקתון הזה. צוות הליבה גאה להציג בפניכם את EasyGoods ואת City for Pi. 

אפליקציית איזיגודס – EasyGoods

EasyGoods השתמשה ברישיון PiOS ועיצבה משהו דומה לאב הטיפוס של צוות הליבה. הם עשו התקדמות מתמדת במהלך ההאקתון, ובנו ממשק אפליקציה משכנע שיאפשר בסופו של דבר לעסקים ליצור חלונות ראווה, ולחלוצים לאתר אותם ולבקר בהם. השלב הבא של EasyGoods הוא לפתח פונקציונליות נוספת שתאפשר לעסקים לרשום את המוצרים שלהם, ולחלוצים ולסוחרים לבצע עסקאות אמיתיות. 

אפליקציית העיר של פאי – City for Pi

City for Pi, לעומת זאת, עיצבה משהו משלה. הצוות הזה בלט בפונקציונליות המתקדמת בתוך האפליקציה וביצירתיות בעיצוב. בעוד City of Pi כן תומכת בעסקים מקומיים, ומאפשרת למשתמשים לבחור מיקומים שונים, האפליקציה הזו יכולה לתמוך במסחר מקומי ובגילוי של סוחרים שמקבלים פאי.

המשיכו לבנות אפליקציות מסחר מקומיות מדהימות. מגוון האפליקציות מספק לחלוצים ולעסקים בחירה, מאפשר לוקליזציה חזקה ותורם מגוון רחב יותר של שימושים לחלוצים ולמערכת האקולוגית של פאי. יש מספיק מקום לאפליקציות מסחר חדשות בקהילה הגלובלית הגדולה הזו של למעלה מ-55 מיליון משתמשים בפאי נטוורק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

דילוג לתוכן