כתיבת קוד

פורטל המפתחים של פאי נטוורק

הושק פורטל מפתחים חדש שבו מתכנתים ומפתחים יכולים לקבל גישה ל-API של פלטפורמת הפאי (תשוחרר בקרוב) ולהתכונן ליצור אפליקציות Pi של צד שלישי ברשת הטסט. אפליקציות פאי אלה יהיו נגישות מאיזורי המפתחים עצמם דרך הדפדפן של פאי. זה יאפשר למפתחים לבנות אפליקציות תואמות לרשת הבלוקצ'יין ולערוך טסטים לפני שרשת הבלוקצ'יין תופעל. הגישה לפורטל נעשית דרך דפדפן פאי (ממנו אגב ניתן לגשת לארנק פאי-טסט).

דפדפן פאי

דפדפן פאי הוא אפליקציה אחרת לניידים של צוות הליבה של רשת פאי בכוונה לספק חווית אינטרנט מבוזרת באמצעות יישומי פאי נוספים וכלים נוספים בעתיד.

איך זה עובד? איך ניתן להתחיל לפתח ולעבוד עם פורטל המפתחים?

על ידי שליחת כתובת ה-URL של האפליקציה שלך האפליקציה תוכל לגשת לממשקי ה-API של פאי ולתקשר עם שרתי רשת פאי והבלוקצ'יין.

האפליקציה תהיה נגישה למשתמשי פאי ישירות מכתובת האתר שלך באמצעות דפדפן פאי. צוות הליבה יבחר אפליקציות פופולריות, שימושיות ושנבדקו שיופיעו בספריית .pi עם דומיין .pi מותאם אישית בתהליך נפרד.

נכון לעכשיו, כל ממשקי ה-API קשורים לרשת הטסטסנט. זה יאפשר למפתחים לבנות אפליקציות תואמות בלוקצ'יין (מיינט) ולעשות טסטים עם משתמשים לפני שהמיינט יופעל.

הדרישה היחידה בשלב זה היא ששם הדומיין איתו אתה עובד יהיה בבעלותך. אתה תתבקש לאמת את הבעלות עליו.

בלי קשר להתקדמות הבנייה של האפליקציה שלך, אנו ממליצים לך לרשום את האפליקציה שלך בהקדם האפשרי, כדי שיהיה ניתן להזמין אותך לחדרי הצ'אט והמשאבים למפתחים בלבד אשר ישוחררו בקרוב.

להגשת אפליקציה, אנא היכנסו אל אפליקצית פאי נטוורק ובתפריט לחצו על "Pi Browser" ואז על "Sign in to Pi Browser" ואז על אפליקציית "Develop.pi". בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.