בלוקצ'יין ששומר על איכות הסביבה

זו הדרך בה רשת פאי נטוורק ומטבע פאי תורמים לשמירה על האקולוגיה והסביבה

כיצד ניתן לכרות פי בטלפונים ניידים ללא צריכת האנרגיה המטורפת שקיימת בדרך כלל כשכורים מטבעות דיגיטליים מבוססי בלוקצ'יין?

כריית מטבעות פאי נעשית באמצעות שימוש בסוג אחר של אלגוריתם קונצנזוס בבלוקצ'יין ולא במערכת הוכחת העבודה הידועה והצורכת אנרגיה הרגילה (PoW).

האלגוריתם של הקונצנזוס של פאי מבוסס על פרוטוקול סטלר (SCP) ואלגוריתם שנקרא Federated Byzantine Agreement (FBA), שכולם אינם דורשים צריכת אנרגיה גדולה כדי להגיע לקונצנזוס על מנת להבטיח תיעוד עסקאות.

הסוגים הללו של האלגוריתמים מחייבים את הצמתים (Nodes) ליצור קוורומים ולהחליף הודעות זה עם זה על סמך גרף אמון המורכב מפרוסות קוורום בודדות על מנת להגיע ל"הסכמה" לגבי מה צריך להיות הבלוק הבא בתור ברשת הבלוקצ'יין.

כרייה היא תהליך של תרומה לאלגוריתם הקונצנזוס של בלוקצ'יין כדי לאבטח את ספר החשבונות שלו בתמורה לתגמול.

בעוד שכריית PoW (כמו בביטקוין למשל) דורשת צריכת אנרגיה רבה כדי שצמתים "יעבדו" כדי לפתור הצפנות כדי לעזור לאלגוריתם להגיע לקונצנזוס, כרייה של מטבעות פאי דורשת גרף אמון מבוזר.

מעגלי האבטחה של כל כורה סלולרי בנפרד יצטברו לגרף אמון עולמי שיספק מידע לאלגוריתם הקונצנזוס של הבלוקצ'יין של רשת פאי. לכן, כל כורה כורה את פאי על ידי תרומה לאבטחה וסיוע לאלגוריתם הקונצנזוס של פאי בלוקצ'יין על מנת לאבטח את ספר העסקאות של פאי.

בעוד שתרומת כורי PoW לאותם רשתות בלוקצ'יין היא אנרגיה, תרומת הכורים של פאי לרשת הבלוקצ'יין של פאי היא קשרי האמון שלהם ואישור אקטיבי לקשרים כאלה.

החלק המשמעותי של אלגוריתם הקונצנזוס על סמך גרף האמון שמצטבר מהכורים עדיין נעשה על ידי הצמתים. למעשה, לרשת הבלוקצ'יין-טסט של פאי כבר יש יותר מ -10,000 צמתים כאלה של מחשבים, מה שמציב את פאי במקום מעולה לקראת יצירת רשת מיינט (בלוקצ'יין) מאוד מאוד מבוזרת ויציבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.