ניתן להעלות תוכן לא רשמי למסך הבית של אפליקציית פאי

עד היום מסך הבית של אפליקציית פאי שימש רק את צוות הליבה להצהרות שונות ולארגון פעילויות קהילתיות. מהיום ערוץ מסך הבית יפתח לעוד יוצרי תוכן מלבד צוות הליבה. המשמעות היא שמעתה לא תמיד התוכן במסך הבית יגיע מצוות הליבה.

דוגמה להכרזה של צוות הליבה במסך פאי נטוורק בסלולרי
דוגמה להכרזה של צוות הליבה במסך פאי נטוורק בסלולרי

הדעות והמידע שיספקו החלוצים או הגולשים אם לגמרי אישיים ואינם מייצגים את דעותיהם או החלטותיהם של צוות הליבה. תוכן שאינו רשמי יסומן בצורה ברורה ככל האפשר.

תכנים לא רשמיים במסך הבית יהיו בתחילה ביקורות, הצעות ותכנים חינוכיים של חלוצים או יוצרי תוכן טובים באינטרנט גם מחוץ לרשת פאי נטוורק. בגלל שקהילת פאי מורכבת מקהל בינלאומי, תוכן כזה יוגש בעיקר באנגלית.

בקרוב תושק גם סדרת Mods. מדובר בקטעי תוכן קצרים אודות פאי או מידע כללי על בלוקצ'יין לחלוצים. זה עולה בקנה אחד עם המשימה של פאי להנגיש את המטבעות הקריפטוגרפיים לאנשים חדשים בתחום הטכנולוגי הזה תעשיית הקריפטו והפאי.

אם אתם יוצרי תוכן שמעוניינים להשתתף בפיילוט של סדרת היוצרים או אם ברצונכם להמליץ על יוצר תוכן אחר שאתם עוקבים אחריו, מלאו את הטופס שמופיע בימים אלה במסך הבית. צוות הליבה יבדוק את הבקשות השונות ויצור קשר עם היוצרים להשתתף בתוכנית הפיילוט אם התוכן איכותי ומתאים.

עוד מידע על הזמן בבלוג שלנו על פאי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.