איך לשנות את השם שלי באפליקציית פאי ולמה זה חשוב?

באפליקציית פאי דרכה כורים בסלולרי את מטבע הפאי

החלו לפני כמה חודשים באימות של המשתמשים באמצעות תהליך KYC. כחלק מהתהליך התברר כי לא מעט כורים משתמשים בשמות בדויים או לא מדוייקים וזה הקשה על תהליך ה-KYC. לכן, החליטו צוותי הליבה של פאי נטוורק לתת הזמנות אחת אחרונה לכל המשתמשים ברשת לבצע תיקון לשם שלהם בשלושת הימים הבאים.

תיקון שם באפליקציית פאי לקראת KYC
מסכי תיקון שם באפליקציית פאי לקראת KYC

לא מדובר בשם המשתמש אלא בשם המלא של הכורה. זה נחוץ כדי שתהליך ה-KYC יוכל לקרות בצורה טובה עם אימות של תעודה מזהה כגון דרכון. הרשת כידוע דוגלת במדיניות של אפליקציה אחת לכל אדם ולא מזמן ההתקנות שלה באנדרואיד עברו את 10 מיליון ההתקנות. ההודעה באפליקציה גם מזהירה כי שימוש בשם שגוי יכול לגרום לאיבוד כל הפאי שנצבר עד כה.

בנוסף, חלוצים וכורים יוכלו למכור או לקנות או לסחור בפאי בשלב הבא אם שם חשבון הפאי שלהם תואם את השם שלהם בתעודה המזהה שלהם.

לאור תהליך ה-KYC ולאור הידוק התנאים לכרייה של מטבע פאי נרשמו בימים האחרונים עליות של יותר מ-10% בשווי המוערך שלו והמגמה הזו צפויה להימשך.

לשון ההודעה של צוות הליבה של פאי על הסיבות שהביאו לפתיחת האפשרות לעדכון השם

בשנה וחצי האחרונה קיבלנו בקשות רבות מחלוצים אמיתיים לתקן את שמותיהם. חלק מהחלוצים לא הזינו שמות מאוייתים נכון במהלך תהליך ההרשמה. ניתן להבין גם כי אנשים רבים לא רצו לחלוק את שמותיהם הרשמיים הנכונים האמיתיים כאשר הם הכירו לראשונה את אפליקציית פאי. בנוסף לכך, קיימים פערים רגילים כמו כינויי חיבה, שמות נעורים או שמות המשמשים בחיי היומיום לעומת שמות בתעודות הזיהוי. כמו כן, תהליכי KYC מסוימים באזורים מסוימים נוגעים לשמות בשפת האם בלבד, כגון שימוש בתעודת זהות מקומית בעוד שהשם בחשבונות פאי חייב להיות באנגלית בלבד. אז על מנת להבטיח התאמה מלאה לשם שנדרש ב-KYC של מטבע פאי, חלוצים רבים צריכים לעדכן את השם שלהם. כדי להבטיח עוד יותר את ההתאמה, צוות הליבה תכנן את תהליך עדכון השמות כך שיכלול אפשרות להכניס שמות חיבה או כינויים או שמות נעורים שהושמטו בתהליך ההרשמה לשם פשטות. תהליך עדכון השמות מספק גם את האפשרות להזין שמות בשפות שונות כמו עברית, במידת הצורך.

זהו כנראה הסיכוי היחיד של כל הכורים לתקן את השם שלהם והזמן קצר. לכל משתמש קיים האפשרות הזו תהיה זמינה למשך 3 ימים בלבד לאחר ביקורם הבא באפליקציה. הסיבה לחלון זמן כה קצר היא מניעת אפשרות להחלפה או מכירה של חשבונות מזויפים לאנשים אחרים. לאחר תום פרק הזמן הזה, כל החשבונות הקיימים יינעלו על השמות שיש להם, ואם ה-KYC העתידי של חשבונות אלה לא יתאים לשם של אותו החשבון, אזי ה-Pi שנכרה בחשבונות כאלה לא יועבר לרשת המיינט. אנו מבינים את לחץ הזמן אבל זה נועד כדי להבטיח את בריאות הרשת ולמנוע כריית פאי לא הוגנת על ידי חשבונות מזויפים. אנו גם מעודדים את כל החלוצים שיודעים על תכונה זו ומגבלת הזמן שלה לדחוק בחברי מעגל האבטחה שלהם ובצוותים המקושרים אליהם לאשר את שמותיהם הנכונים או לבצע את השינויים הדרושים.

לחשבונות חדשים שייווצרו בהמשך יהיה חלון של שבועיים לאחר ההרשמה לבצע תיקון לשם פעם אחת בלבד. כאן יש פחות סיכון שהחשבונות המזויפים יימכרו מכיוון שבחשבונות אלו יצטבר מעט מאוד פאי.

האם מותר למכור חשבון פאי? האם מותר למכור מטבע פאי?

אגב, מכירה של חשבונות פאי או מטבעות פאי עבור מטבעות פיאט או קריפטו אחרים אסורה במפורש בתנאי השירות של פאי נטוורק בשלב הזה. התנהגות זו מפרה את המדיניו של פאי ופוגעת בבריאות המערכת האקולוגית. כל הפרה כזו אם תדווח או תתגלה תוביל להקפאת החשבון ולאובדן כל פאי שנכרה בחשבונות כאלה. אנו קוראים לכל חלוץ להתרחק ממכירה או רכישה של חשבונות פאי כלשהם.

שינוי כתובת דוא"ל באפליקציית פאי

בעדכון השם הוספנו גם אפשרות לחלוצים להזין את כתובת הדוא"ל שלהם. זה נועד לטפל בבעיות שחזור חשבון שיכולות לצוץ במהלך השנים עקב אובדן סיסמא, שינוי מספר טלפון או חשבון פייסבוק שהושבת. הוספת כתובת דוא"ל מספקת לחלוצים דרך נוספת להוכיח את הבעלות על חשבונות הפאי שלהם או לשחזר את החשבון אם שיטות הכניסה האחרות אבדו.

כתובת המייל שלך זה מספקת לנו דרך נוספת ליידע אותך על אירועי רשת גדולים כמו למשל, השקת המיינט או יצירת כתובת בבלוקצ'יין פאי למקרה שבאותה עת אתה כבר לא פעיל במיוחד באפליקציה. כתובת הדוא"ל שתזין כעת תצטרך להיות מאומתת בעתיד, למשל על ידי משלוח דוא"ל וקישור אימות, אבל לעת עתה צריך להזין אותה כדי לשייך אותה לחשבון הפאי שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.