איך להרוויח יותר מטבע פאי? כל הדרכים

דרך 1 – הגדלת מעגל האבטחה שלך

למעגל האבטחה הקרוב שלך אפשר לצרף עד 5 אנשים. כל אחד מהם מגדיל את קצב הכריה שלך ב-20%.

דרך 2 – הגדלת מעגל הכורים המקושרים אליך

דרך פשוטה להגדיל את כמות מטבעות הפאי שהטלפון הנייד שלך כורה לשעה היא הגדלת המשתמשים המקושרים אליך. כעיקרון, במצב "חלוץ" בסיסי ניתן לכרות כמות מסויימת של פאי לשעה (הקצב של הכריה הולך ויורד כל הזמן ומתעדכן בתחילת כל חודש) אך ניתן להגדיל את מעגל האבטחה שלך על ידי הוספת חברים או בני משפחה שיתחילו גם הם לכרות פאי. הקישור של כל כורה נוסף אליך מגדיל לך את קצב הכריה וככל שיותר משתמשים יהיו מקושרים אליך כך קצב הכריה יעלה. הכורה החדש חייב להיות באנשי הקשר שלך בטלפון כדי להתווסף למעגל האבטחה שלך.

איך עושים זאת?

שלב 1 – קליק קטן באפליקציה

יש ללחוץ על סמל המגן בצד ימין של המסך.

שלב 2 – הוספת חברים למעגל האבטחה

יש להוסיף חברים שכבר נמצאים באנשי הקשר שלך. יהיה אייקון ירוק לצד שמם אם הם משתמשים כבר בפאי. אם הם לא, הזמינו אותם להצטרף לפאי והשתמשו בקוד שלכם בכדי להכניס אותם למעגל האבטחה שלכם.

שלב 3 – כריה של 4.8 פאי נוספים ליום

ברגע שנמצאים 5 אנשים במעגל האבטחה שלך, אתם תכרו 4.8 פאי נוספים ליום (0.2 פאי נוספים לשעה)!

שלב 4 – כריה של הרבה יותר פאי

מעבר למעגל 5 האנשים שכבר מחוברים אל החשבון שלך הרי שככל שיותר אנשים יצטרפו לפרוייקט דרך הקוד שלך כך תרוויחו יותר פאי. כמה? הנוסחה המדוייקת נמצאת כאן.

איך מזמינים עוד אנשים שלא נמצאים באנשי הקשר? פשוט, בתחתית האפליקציה יש כפתור עם סמל של שיתוף והמילה Invite. לחצו עליו ותקבלו לינק אותו תוכלו לשתף עם מי שבא לכם, בערוץ היוטיוב שלכם, ברשתות החברתיות, באתר, בוואטספ ולמעשה בכל מקום.

דרך 3 – נעילה לפרק זמן מוגדר של חלק מהפאי שהעברת למיינט

בשיטה זו אפשר להגדיל את כמות הפאי שלך במאות אחוזים. ככל שהנעילה של פאי (מן הסתם לא יהיה ניתן להשתמש בו עד תום הנעילה) תהיה ארוכה יותר ובסכום גבוה יותר כך הכמות שלו תגדל בצורה משמעותית. הרחבנו על כך כאן.

דרכים נוספות מפורטות בסרטון הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

דילוג לתוכן