היזהרו מהונאות ומשמועות לא מבוססות על פאי

מישהו מסתיר את הקוד בכספומט כדי שלא יוכלו לגנוב לו כסף

ככל שרשת פאי נטוורק גדלה, כך גדלים הנסיונות להונות משתמשים דרכה. לאחרונ צצו סוגי הונאות ושמועות שונות בקשר לפאי וכדי לעזור לכולם הנה הדברים הנכונים על הרשת.

פאי עדיין נמצא בשלב הטסטנט, מה שאומר שמערכת הבלוקצ'יין של פי עדיין לא בלייב ולכן המטבע כרגע לא נסחר או רשום באף אחת מבורסות הקריפטו.

הפאי שכרגע ניתן להעביר מארנק פאי אחד למישנהו הוא מטבע טסט מְזוּיָף. אל תקנו אותו כרגע.

לעולם אל תתנו את הסיסמה שלכם, נתונים פרטיים או מילות הקוד לסיסמה לארנק.

יש להיזהר ממתחזים שמתחזים לצוות הליבה של פי. המתחזים האלה משתמשים בפרופיל ושמות משתמשים דומים מאוד לאלה של הצוות. הם מעמידים פנים שהם מדברים כמו צוות הליבה אבל יש להם לרוב כוונות זדוניות. הם עשויים לשלוח חדשות על השקעות מזויפות או עדכונים. כדי להימנע מהם התחברו וצרכו מידע רק ממקורות המידע הרשמיים של פאי וחשבונות המדיה החברתית של פאי.

אתר mindpie.com באנגלית הוא האתר הרשמי היחיד של רשת פאי נטוורק. כל שאר האתרים בשפות אחרות אינם רשמיים ולא נוצרו על ידי צוות הליבה. יתכן שיש קהילה של חלוצים שיוצרת תוכן טוב שאינו הונאה אך היא אינה רשמית וכדאי לקחת אותה בערבון מוגבל.

ניתן למצוא את פורטל התמיכה הרשמי של פאי כאן.

במצב הנוכחי של רשת הבלוקצ'יין טסט אסור למכור פאי. זוהי תרמית פוטנציאלית נוספת שבה רמאים עלולים לגנוב את
כספך או את מטבעות הפאי שלך ברגע שהרשת האמיתית של הבלוקצ'יין תושק.

צוות הליבה לא מבקש כסף מהקהילה. כל פרויקט שמבקש השקעות כספיות בשם פאי נטוורק יכול להיות פוטנציאל להונאה. אל תשתתפו באף אחד כרגע.

אל תמסרו את מילות הקוד/הסיסמה של הארנק שלכם אפילו במהלך הזמן שרשת הבדיקה פועלת כי הסיסמה הזו זהה לסיסמה שתהיה לארנק שימשמ אתכם במיינט (ברשת הבלוקצ'יין) האמיתית. אם את מוסרים את הפרטים האלה, אחרים יכולים לגשת ולקחת את מטבעות הפאי שצברתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.