עדכונים ותכנית לרבעון השני של שנת 2021

בהמשך לעדכון מתחילת השנה

שפרסמנו כאן הגיע העדכון השני. האסטרטגיה של צוות הליבה של מטבע פאי היתה תמיד ביזור, בניית מערכת אקולוגית וצמיחה.

ברבעון הראשון שוחרר ארנק הפאי, אבן דרך חשובה שמאפשרת לכל החלוצים ליצור אינטראקציה עם מערכת הבלוקצ'יין הזמנית (ה-Pi Testnet) ולהכין את הרשת למערכת הבלוקצ'יין הקבועה (ה-Mainnet). שוחרר גם הדפדפן של פאי – הממשק החדש של פלטפורמת ה-Pi Utilities – שיאפשר לבנות, לבדוק ולגשת בקלות ליישומי פאי שירוצו על הרשת. במקביל, הרשת צמחה ליותר מ-17 מיליון חלוצים שכורים מדי יום מטבעות חדשים דרך הסלולרים שלהם.

ברבעון השני של 2021, תוך כדי המשך העבודה על רשת ה-Testnet והצמיחה, צוות הליבה התמקד בבניית ושיפור פלטפורמת ה-U Utilities – התשתית הדרושה לבניית המערכת האקולוגית של פאי. יצירת הערך האמיתית של המטבע הזה תתרחש בתוכניות שירות ויישומים ולכן פיתוח פלטפורמת השירות היתה תמיד אסטרטגיה חשובה ברשת פאי.

בהקשר לתנודתיות בשוק מטבעות הקריפטו בשבועות האחרונים, שירותים אמיתיים ומערכת אקולוגית חזקה הם ההגנה הטובה ביותר לערך של המטבע לדעת צוות הליבה.

בצוות הליבה עובדים על פיצ'רים חדשים לפלטפורמת Pi Utilities, והם ישוחררו בהמשך הרבעון השני של 2021.

האינטגרציה עם רשת הטסט של פאי

האינטגרציה תאפשר לאפליקציות פאי של צדדים שלישיים לתקשר עם ארנקי פאי ולשלוח עסקאות לרשת הפאי. כאשר הרשת האמיתית של הבלוקצ'יין של פאי תתחיל לפעול, האינטגרציות יחוברו לבלוקצ'יין והחלוצים יוכלו להשתמש בפאי ביישומי פאי השונים

אינטגרציה עם הדפדפן של פאי שהושק יחד עם הארנק

כמו שנכתב בהשקת הדפדפן, הדפדפן של פאי הוא הממשק הפתוח יותר של פלטפורמת השירות החדשה.

פורטל חדש למפתחים

מפתחי צד שלישי של אפליקציות פאי יוכלו להגיש בקשה ולבקש הרשאה להשתמש במשאבים מסוימים ברשת.

סטנדרטים לבניית ופריסת אפליקציות אקולוגיות

סביבה חדשה תאפשר למפתחי אפליקציות של מערכות אקולוגיות לבנות את האפליקציה שלהם באופן שלא ידרוש התעסקות נוספת בפריסה בשרתי פאיגם כשכמות הכורים תגדל בעוד מיליוני אנשים.

כזכור, אפליקציות של מערכות אקולוגיות הן אפליקציות מסוג 2 שבדרך כלל אין להן מודל עסקי אך מספקות פונקציות חסרות למערכת האקולוגית, בניגוד לאפליקציות עסקיות מסוג 1.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.