מטבעות צומחים

תכונות חדשות לניהול צוותי כורי מטבע פאי

לאחרונה עודכנה פאי אפליקציה והוטמעה בה סדרת תכונות לניהול צוותי כורים שיעזרו לחלוצים לארגן טוב יותר את חברי הצוות שלהם, למנוע מטרולים לכרות פאי, להגן על הפרטיות, לדווח על חשבונות מזויפים ולהציג נתונים מפולטרים. הנה הפרטים של התכונות האלה.

דיווח על חברי צוות כורים מזויפים

במסך מעגל האבטחה שלך (אייקון של 2 דמויות) באפליקציה, הכפתור "Report" מיועד לדיווח כאשר זרים או טרולים זדוניים רושמים חשבונות מזויפים באמצעות קוד ההפניה שלך, ובכך מופיעים בצוות המרוויח שלך ומשתתפים בצ'ט של הצוות כדי להציק, להעליב או להפר את הפרטיות של חברי הצוות שלך. כדי לדווח על אותם חשבונות יש ללחוץ על התמרור האדום שליד השם שלהם. תכונה זו מאפשרת לבעלים של צוות הכורים לדווח על אותם משתמשים כ"חשבונות מזויפים" עם כמה מאפיינים:

  • לספק למערכת פאי נתונים אודות החשבון המזוייף.
  • להסיר את אותו כורה מהצ'אט הקבוצתי למען פרטיותם של הכורים החלוצים האמיתיים בצ'ט.
  • להסתיר את אותם חשבונות מרשימת אנשי צוות הכורים.

מכיוון שדיווחים מהסוג הזה הם סובייקטיביים, הם לא ייכנסו לתוקף באופן מיידי בכרייה, ולא יקפיאו או יבטלו מיד את החשבון הבעייתי. בנוסף, קיים גם סיכון שמשתמשים ידווחו בזדון על חלוצים אמיתיים כחשבונות מזויפים. בעתיד, מערכת הפאי תצליב את המידע הזה עם כל הנתונים האחרים שיש למערכת כדי לאתר ולהעיף מפאי נטוורק חשבונות מזויפים.

במקרה שדיווחת בטעות על חבר צוות חלוץ אמיתי, תוכל לבטל את הדיווח על ידי הקשה על התמרור האפור עם הקו שמשמאל לשם החבר.

תכונה זו לא מיועדת לאפשר לפגוע בזדון או לאיים על חלוצים אמיתיים בצוות. אם התנהגות כזו תתרחש ורשת מטבע פאי תדע על כך, היא עלולה לקנוס את המאיים.

הסרת חברים מהצ'ט של הצוות שלך

לפאי אפליקציה של פאי נטוורק נוספה גם יכולת להסיר חברים מהצ'אט של הצוות. כדי לעשות זאת, יש ללחוץ על סמל ההמבורגר בפינה הימנית העליונה בתוך חדר הצ'אט של הצוות. התכונה הזו נועדה לסייע לבעל הצ'ט להגן על פרטיותו או פרטיות שאר המשתתפים, למנוע דואר זבל או מטרולים להציק בהתחשב בכך שכל אחד באינטרנט יכול להשתמש בקוד ההפניה שלו כדי להצטרף לצוות שלו.

בעוד שחלק מחברי צוות הכורים עשויים להיות זרים לחלוטין למפנה, הם אינם בהכרח חשבונות מזויפים זדוניים ואין להתייחס אליהם באמצעות תכונת הדיווח שפירטנו עליה קודם.

סינון רשימת חברי צוות הכורים

תכונת הסינון הזו מאפשרת לבעל הצ'ט להציג תצוגה נקיה יותר של רשימת חברי הצוות הכורים שלו. האפשרויות הבאות נגישות דרך התפריט הנפתח בפינה השמאלית של מסך מעגל האבטחה:

  • Display everyone (תצוגת ברירת המחדל).
  • Display only actively mining members (הצגת חברי הצוות שכורים כרגע).
  • Hide reported members (הצגת חברי הצוות שכורים ולא כורים אך לא את אלה שדיווחת עליהם כמזוייפים). 

עוד עדכונים וחדשות כל הזמן בבלוג שלנו על פרוייקט פאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.