מזל טוב! רשת הבלוקצ'יין של פאי באויר!

הבלוקציי'ן של פאי נטטורק התחיל לפעול

Pi Mainnet (רשת הבלוקצ'יין של פאי נטוורק) החלה לפעול היום. היום גם פורסמו שני חלקים חדשים של מאמר הקו המנחה

של פאי שמסביר כיצד הכרייה והאספקה יפעלו ברשת ה-Mainnet הסגורה כרגע. מיד נרחיב על כך אבל לפני כן, עוד כמה נקודות חשובות: תצוגה מקדימה של הדמיית כרייה חדשה זמינה באפליקציה לכל הכורים ותיכנס לתוקף בזמן הקרוב. עד אז, אופן הכרייה הקיים ימשך. מהיום ניתן לצפות בפעילות הבלוקצ'יין דרך האפליקציה ב-Pi Blockexplorer וכן מהיום ארנק הפאי יציג את יתרות הפאי ששימשו את רשת הטסט (טסטנט) ואת יתרות הפאי בבלוקצ'יין (מיינט). כאמור, הבלוקצ'יין כרגע מתפקד בצורה סגורה ולא מאפשר קישוריות חיצונית אך מאפשר העברות מארנק לארנק, מארנק לאפליקציות בתוך הרשת הסגורה ולהפך.

הרשת הסגורה של פאי

הנה מה שניתן לעשות עם הפאי בתקופה שבה הרשת הראשית סגורה

מה שמותר לעשות בזמן שהרשת הסגורה פעילה

השקת ה-Mainnet

רשת המיינט פעילה כעת ולמעשה היום מתחילה תקופה זמנית בה תהיה פעילה הרשת הסגורה שתאפשר העברות פאי בין הכורים או אפליקציות בתוך הרשת הסגורה למרות שהיתרה של כולם כרגע ב-Mainnet היא 0. ככל שיותר חלוצים יעברו את תהליך אימות הזהות הם יוכלו להעביר את היתרה שלהם לרשת הבלוקצ'יין. ה-KYC יתחיל בקרוב לכולם.

שימו לב שרשת פאי לא מפעילה ICO או כל סוג של מכירות מימון המונים של פאי. לפיכך, כל מי שמתחזה לרשת פאי או למייסדיה כדי לבצע מכירה או רישום הוא מזויף. כל מכירה של פאי לכורים לא תקינה ואין לה שום זיקה לצוות הליבה. היזהרו מאוד בשלב הזה מהונאות. ניתן לכרות פאי בחופשיות על ידי תרומה למערכת האקולוגית של הרשת דרך האפליקציה של פאי לנייד. יתר על כן, ניתן להגדיר כל סכום של מטבעות פאי רק מתוך אפליקציית פאי הרשמית דרך לוח המחוונים של רשת הבלוקצ'יין ולאחר מכן להעביר את הסכום לארנק הפאי שלכם. כל אתר שמבקש מכם להעביר או לדרוש פאי באמצעים אחרים הוא כנראה תרמית.

הרשת הפתוחה של פאי

הכרייה תימשך בשלב המיינט אך עם קצב כרייה מותאם דינמית בתוך היצע מוגבל. הרשת הפתוחה תופעל בהמשך.

היום גם שוחררה תצוגה מקדימה של ממשק הכרייה החדש כדי שתוכלו לצפות במנגנון הכרייה המדומה החדש של המיינט בסביבה היפותטית וכדי לעזור לכם עם הגדרת הנעילה שלכם. מנגנון הכרייה החדש עדיין לא ייכנס לתוקף עד שיותר אנשים יעברו את KYC ויעברו למיינט. לפני כן, כל החלוצים יכולים להמשיך לכרות במנגנון הקדם-מיינט בדיוק כמו קודם. לאחר שהסימולציות והכיולים יבוצעו ומספיק חלוצים יעברו למיינט, מנגנון הכרייה החדש של מיינט ייכנס לתוקף ויופיע על מסך הבית של האפליקציה.

שאלות נפוצות

מה המשמעות המעשית של השקת רשת הבלוקצ'יין של פאי?

המשמעות היא שניתן לצפות בפעילות הבלוקצ'יין דרך האפליקציה, ניתן לראות את יתרות הפאי באמצעות הארנק (היתרות ברשת הטסט והיתרות בבלוקצ'יין) וניתן לבצע העברות מארנק לארנק ומארנק לאפליקציות ברשת (וגם להיפך). הקישור לרשת הבלוקצ'יין של פאי נמצא בתפריט הראשי של האתר.

האם רשת הבלוקצ'יין פתוחה לשימוש ציבורי?

כרגע עדיין לא כך שהיתרה של כל המשתמשים בה היא אפס. עם זאת, ניתן לצפות בתצוגה שמדגימה את אופן הכרייה החדש ולהתחיל בתהליך אימות הזיהוי – מה שיאפשר העברה של היתרה לרשת הבלוקצ'יין.

האם רשת פאי מפעילה גיוס באמצעות מימון המונים?

ממש לא! המשמעות היא שאם ביקשו מכם להצטרף לפרויקט כזה – כדאי שתדעו שמדובר בזיוף, בהונאה, בתרמית ובהתחזות. הצטרפות לאפליקציית פאי נעשית דרך התקנה של האפליקציה כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.