קריפטו מסקרן אותך? למשתמשים חדשים עם מטבע וירטואלי פאי מציע יתרונות חדשניים

ביטקוין אל מול הדולר

כאשר הביטקוין נוצר לראשונה, מטרתו העיקרית הייתה ליצור מטבע מבוזר שיאפשר לאנשים להפיק נכסים פיננסיים באמצעים טכנולוגיים ולהגדיר מחדש את חוקי המשחק של עולם הפיננסים.

החזון המבטיח הזה התגלה לאורך השנים כמורכב בהרבה מיישומו. הכרייה היקרה, האמצעים המתקדמים והמסורבלים המשמשים לקריית מטבעות קריפטו ואתגרים רבים נוספים, הפכו גם את מטבעות הקריפטו לאפיקי השקעה השמורים ליחידי סגולה. כעת, טכנולוגיה חדשנית עשויה לקחת את המפעל הזה צעד אחד קדימה ולספק מטבע קריפטו שכרייתו נגישה לכלל הציבור.

על אף שהוא רק בתחילת הדרך כמטבע וירטואלי פאי מציע כמה חידושים מבטיחים ושווה שנכיר אותם.

נגיש וירוק יותר

מטבעות הקריפטו הקיימים כיום בשוק לא הצליחו לקיים את ההבטחה המרגשת שאיתה התחילו.

כריית המטבעות דרשה ציוד שעולה הון תועפות וגם אם הכרייה תוכל להחזיר את ההשקעה, לא לכולנו עומד ההון ההתחלתי כדי להיכנס לפעילות הזו.

לצד המחיר הפיננסי, חשוב שניקח בחשבון את המחיר הסביבתי – טכנולוגיות הבלוקצ'יין הקיימות צורכות כמות אדירה של אנרגיה ורובה מופקת מדלקי מאובנים. לבסוף, קיימת העובדה שבעולם כולו קיימים היום אך ורק כ-20 מיליון מטבעות ביטקוין.

משמעות הדבר בפועל היא שקבוצת אליטה טכנולוגית, בעלת גישה טובה יותר לציוד יקר ולקוד תכנות מורכב, נהנית ממספר מועט יחסית של משאבים יקרי ערך ובמחיר סביבתי משמעותי. על פניו, נשמע שמדובר בעוד מאותו הדבר ולא בחזון מהפכני שישנה את עולם הפיננסים.

מטבע פאי – מטבע חברתי

אם תמיד רצית להתעסק במשהו כמו מטבע וירטואלי פאי עשוי להיות שער הכניסה שלך לעולם הזה.

זהו המטבע הראשון שמממש את החזון המקורי של הביטקוין – ליצור מטבע מבוזר ונגיש לכולם. במקום ציוד מסורבל, יקר ובלתי נגיש המשמש לכריית מטבע וירטואלי פאי נכרה באמצעות סמארטפונים על ידי אפליקציה ייעודית. האנרגיה הנדרשת לכרייה מהווה רק שבריר מאלו שדורש ציוד הכרייה המסורתי.

כל משתמש נחשב

כדי לקבל מעמד רשמי כמטבע וירטואלי פאי צריך להתחיל להיות סחיר. על אף שערכו התיאורטי כעת נמוך מאוד, התחזיות אופטימיות למדי וככל שיותר משתמשים ייקחו בו חלק, כך המעמד שלו יתייצב. זוהי הזדמנות לרתום את הכוח הטכנולוגי שנמצא יום יום בכיס שלך להשקעה פיננסית פורצת דרך.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.