תגיות שם

פיצ'ר חדש: אפשרות לשינוי שם בחשבון פאי

חשוב לדעת לפני הכל שעדכון השם רלוונטי רק לחלוצים שיש להם טעויות בשמותיהם הקשורים לחשבונות הפאי שלהם והחמיצו את חלון ההזדמנויות לעדכון השם בן השבועיים שזמין עבור כל חלוץ בדרך כלל לאחר ההרשמה

. חלוצים עם שמות נכונים בחשבון הפאי לא צריכים להשתמש בתכונה הזו ויכולים להתעלם ממנה.

יחד עם זאת, ברשת פאי מכירים בכך שיתכן שחלוצים עשו שגיאות הקלדה כשהזינו לראשונה את שם חשבון הפאי שלהם או החמיצו את חלון עדכון השם של השבועיים. לכן, בפאי מאפשרים לחלוצים הללו הזדמנות נוספת לעדכן את השם ולהסביר מדוע נדרש שינוי. עם זאת, פניות לעדכון שם יקבלו התייחסות רק אם עדיין הם ישקפו את אותו בן אדם, למשל, שם עם שינוי קל באיות שלו, החלפת שם פרטי או שם משפחה, הוספת שם אמצעי, הוספת קידומת/סיומת או התאמתה לשם המוצג בתעודת הזהות. שינוי שם מוחלט שאין לו דמיון לשם הנוכחי ובעצם מתיימר להחליף בין שני אנשים שונים לחלוטין יידחה.

שימו לב שעיבוד ערעורים על שמות עשויים לארוך זמן בשל המורכבות של כל מקרה לגופו, והם יטופלו כחלק מאוחר יותר מתהליך ה-KYC הכולל של הרשת. אז אם אתם מגישים ערעור, אנא התאזרו בסבלנות.

כך מגישים ערעור על שם קיים באפליקציית פאי:

ממסך הבית של אפליקציית פאי יש להקיש על תפריט ההמבורגר בפינה השמאלית העליונה כדי לפתוח את סרגל הצד של פאי. יש להקליק על "פרופיל" בתחתית התפריט ומתחת ל"הגדרות", יש ללחוץ על הלחצן הכתום "ראה כיצד" או "See How" לצד המילים "ask to change your name".

יש לבדוק את השם הנוכחי שלך שהוזן בעבר ולאחר מכן יש להקיש על "Appeal Name Change" בפינה השמאלית התחתונה. מכאן, עקבו אחר ההוראות בתוך האפליקציה.

תזכורת: שימו לב שאם פרטי השם שלכם כבר נכונים – אין להגיש ערעור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.