צילום מסך מתוך הרצאות הסבב השני של ועידת פאי הראשונה 2020

ועידת פאי הראשונה: הרצאות ה-19 באוקטובר 2020 בנושאים קהילה וניהול

ברוכים הבאים להרצאות הסבב השני של ועידת פאי הראשונה

. היום ייערך פאנל דיון קהילתי אודות ניהול קהילת פאי והוועדה הזמנית שתהיה אחראית על כך.

בעבר פרסמנו שתוקם ועדה זמנית לאחר שהרשת תגיע ל-5 מיליון חלוצים. תחומי האחריות של הוועדה הזמנית כוללים דחיפה וקבלת הצעות מהקהילה הרחבה יותר וארגון סדרת דיונים מקוונים אודות מטבע פאי, הקהילה והמערכת בהם יוכלו חברי פאי נטוורק לספק מחשבות ותובנות על מבנה הניהול ארוך הטווח של פאי.

למשל, בניית אמנת פאי תהיה חלק מעבודתה של הוועדה הזמנית. אנו מנצלים את ההזדמנות בועידת פאי הראשונה לדון ולהתקדם בהקמת הוועדה הזמנית ונקווה כי ועידות פי עולמיות עתידיות יחד עם ועידות אזוריות נוספות יתארגנו בהמשך בסיועה של הועדה הזמנית.

כצוות הליבה, אנו מקווים כי הוועדה הזמנית הזו תורכב מחברים שלא רק תרמו וימשיכו לתרום לרשת פי, אלא גם בעלי מומחיות בתחומים שונים שיעזרו לבניית מערכת אקולוגית רחבה יותר של פאי. תוך שימת לב לכיצד ניתן לארגן ולנהל את קהילת פאי לא רק ברמה האזורית אלא גם ברמה הגלובלית.

בפאנל הזה התכנסנו כדי לשמוע מה החלוצים רוצים שחברי הוועדה יהיו וכיצד הם צריכים להיבחר. אנו נשלב את הרעיונות מהחלוצים בהגדרת הצעדים העתידיים בהקמת ועדה שכזו.

לשם ארגון הפאנל הזה, צוות הליבה פנה לחברי הקהילה לפנות באמצעות האפליקציה והצ'אט ולאחר מכן דרך המייל. החלוצים התבקשו להביע את דעתם על שלוש שאלות:

  • אילו מאפיינים ותכונות הם חושבים שצריכים להיות לחבר ועדה זמני?
  • כיצד יש למנות ולבחור חברי ועדה כדי להבטיח הוגנות ויכולת להוביל את ייצוג הקהילה?
  • כמה זמן צריכים לכהן חברי הוועדה ומדוע?

כ-900 חלוצים הגישו כ -2,000 תגובות וידאו קצרות כדי להביע את דעתם בפאנל זה. מכיוון שפאנלים של פאי הם דיונים גלובליים ונועדו לעודד שיחות בינלאומיות רחבות בקהילה, היתה דרישה בסיסית להגיש את התוכן באנגלית.

צוות הליבה סקר את כל הסרטונים ובחר חלק מהן (מיד בסרטונים הבאים). ניסינו לבחור סרטונים המייצגים נקודות מבט שונות ממקומות גיאוגרפיים שונים, שהם ברורים, מנוסחים היטב וסבירים. גם אם הסרטון ששלחתם לא מוצג בשידור זה, אנא דעו שהקשבנו לרעיונות שלכם, ואנו מקווים שהסרטונים שנבחרו מייצגים גם את דעתכם.

פתיחה
קריטריונים של חברי הוועדה
הצעות לתהליכי בחירה
משך זמן כהונת חברי הועדה

לו"ז הועידה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.