2 הכרזות חשובות ביום הפאי 2022

יום הפאי 2022

יום פאי שמח לכל החלוצים! בנוסף לחגיגת יום השנה השלישי של פרוייקט פאי נטוורק, היום הושק באופן רשמי מנגנון הכרייה החדש של המיינט והתחיל ה-KYC

ההמוני.

השנה האחרונה הייתה שנה פורצת דרך! חברי צוות הליבה הפכו ליותר מ-30 אנשים, שפועלים כדי להפוך את החזון של פאי למציאות.

במהלך השנה האחרונה, היתה צמיחה מדהימה ברשת, הרשת הכפילה את עצמה והיא מונה יותר מ-33 מיליון חלוצים מעורבים. לצמתים (Nodes) היה דפוס צמיחה דומה והיום יש למעלה מ-20,000 צמתים פעילים של Testnet ורבים נוספים ברשימת ההמתנה. היום יש 2 הכרזות חשובות:

KYC המוני לכל הכורים

ראשית, פתרון ה-KYC ההמוני מתחיל לרוץ. היום, אפליקציית KYC באפליקציית פאי החלה לאפשר לחלוצים ברחבי העולם להגיש את הבקשות שלהם לאימות הזהות שלהם כמעט בלי הגבלה. בימים הקרובים יקפוץ פופ-אפ באפליקציית הכרייה ומאותו רגע יהיה ניתן לעשות אימות. ניתן גם לפתוח את דפדפן פאי כדי לראות אם אפליקציית KYC כבר זמינה עבורך.

יתר על כן, הוקם גם KYC Validator, המופעל על ידי קהילת הכורים. כל מי שיאמת את הזהות שלו יוכל להגיש מועמדות כדי לבדוק כורים אחרים ולהיות מאמת KYC ולעזור לאמת מועמדי KYC אחרים מהארץ או האזור של. עבודת אימות טובה תתוגמל בתשלום של פאי על ידי המועמדים לאימות. כדי לשמור על אבטחת המידע והפרטיות של החלוצים, תוכנן הליך מיוחד שבו למאמתים אנושיים תהיה גישה לנתונים חלקיים או מטושטשים בתעודת הזהות – רק לפי הצורך – ללא גישה לנתונים המלאים של מי שמבקש אימות.

מנגנון כרייה חדש

הודעה מרכזית נוספת היום היא שמנגנון הכרייה החדש של Pi Network נכנס לתוקף לאחר הצעד הראשון של המעבר לאופן כרייה חדש ב-1 במרץ. עם מנגנון הכרייה החדש, כולם יוכלו לכרות ולהגדיל את קצב הכרייה האישי שלהם על ידי מתן תרומות לרשת באמצעות נעילות של פאי, שימוש באפליקציות פאי שונות ופעולות בצמתים. הסבר מפורט על נוסחאות הכרייה השונות יש פה.

מנגנון הכרייה החדש מאזן בין הצורך של הרשת בצמיחה ובנגישות לבין תמריצים שיבטיחו את שלמות הרשת לטווח הארוך. יחד, קצב הכרייה הבסיסי החדש שנכנס לתוקף ב-1 במרץ ומנגנון הכרייה החדש החל היום מסמנים את ההטמעה המלאה הראשונה של מודל ה-Token והכרייה החדש של Pi Network והתקדמות משמעותית בשלב המיינט (הבלוקצ'יין).

העתיד של פרוייקט פאי נטוורק

במבט קדימה, השנה הבאה תהיה אפילו יותר מרגשת מהקודמת. ברגע שמספר לא מבוטל של חלוצים יעברו הכשרה ל-KYC וישלימו את ההרשמה לבלוקצ'יין, נתחיל במעבר המוני של חלוצים אלו לבלוקצ'יין. המעבר למיינט/הבלוקצ'יין של פאי הוא אבן הדרך הגדולה הבאה בדרך לרשת פתוחה.

אפליקציות פאי שונות צפויות לצאת בפלטפורמת פאי ברבעון השני של 2022. ככל שהמערכת האקולוגית תתפתח יתוכנן המעבר לרשת הפתוחה של המיינט, שם תוסר חומת האש של הרשת הסגורה, מה שיאפשר חיבור של הרשת לרשתות אחרות, לבורסות, לארנקים לאפליקציות שונות ועוד ועוד. יש אמנם עוד הרבה עבודה לעשות לפני המעבר לרשת הפתוחה אבל נראה שהמיזם בדרך הבטוחה לשם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.